Bir Game Of Thrones karakteri olsaydın kaç sezon yaşardın?

Bir Game Of Thrones karakteri olsaydın kaç sezon yaşardın?

Bir Game Of Thrones karakteri olsaydın kaç sezon yaşardın?

Ölen öldü kalan kaldı. 5 sezonda Westeros’ta cenaze üstüne cenaze kalktı. Peki eğer sen ilk sezondan itibaren dizide yer alan bir karakter olsaydın kaç sezon yaşardın? Testi çöz testinin ne zaman kırılacağını öğren!

1. Sezonda mefta…

Sen bu dizide yer almakla asrın hatasını yapmışsın. Yani değil 1 sezon aslında daha ilk bölümden ölüm senin kaderin olmuş. Kime neye inanacağını bilmiyorsun. “You know nothing Jon Snow!” Sen kendine romantik komedi bir dizi bul, reyting kurbanı olmazsa orada temizinden 5 sezon ekmek yersin. Game Of Thrones’ta ilk sezondan meftasın!

2. Sezonda mort!

İlk sezonda canını bir şekilde kurtarmayı başarsan da 2. sezonda kesin Hakk’ın rahmetine kavuşacak bir karaktersin. Kimse seni suçlayamaz tabii, salı pazarı değil can pazarı bu piyangonun kime ne zaman vuracağı belli değil. İyi bilirdik seni…

3. Sezonda ruhuna Fatiha!

Çekirge bile ancak 3 kere sıçrayabiliyor, senden daha fazlasını beklemek de haksızlık olurdu zaten. Westeros burası, kime ne zaman nasıl güveneceğini nasıl bileceksin ki? İyi insandın yahu, herkesin her dediğine inanmayaydın iyiydi…

4. Sezonda Allah rahmet eylesin…

Sonuçta ölüm Allah’ın emri. Sonsuza kadar yaşayacağız diye bir kaide mi var? Hepimiz bir gün öleceğiz. Sen de işte anca 4. sezona kadar dişini sıkarsın. O kadar katilin, itin, uğursuzun arasında 5. sezonu görecek şansın pek yok zaten. Ne diyelim, sana güzel bir mezar yaptırır, hayrat olarak da bir çeşmeni dikeriz gelenin geçenin duasını alırsın. Allah rahmet eylesin.

5. Sezonda toprağın bol olsun…

Zaten bu dünyada uğruna yaşayacak ne kaldı ki? Öl de kurtul kardeşim sen de. Allah hayırlı ölüm versin. Huzur içinde ver son nefesini de gözün açık gitme öte tarafa. Biz seni rahmetle anacağız için rahat olsun. 5 sezon çok iyi dayandın zaten, o son yanlış kararı vermeyecektin yoksa kafadan 2 sezonluk daha ömrün vardı.

Daha 10 sezon bizimlesin!

Tebrikler kardeş sen olayı çözmüşsün. Tam Westeros’ta yaşayacak insan evladısın. Game Of Thrones’un ilk 5 sezonunda etliye sütlüye dokunmadan paçayı yırtmışsın, sana daha karada ölüm yok. Eğer kafanı kullanırsan tahta bile çıkarsın sen, yürü be kim tutar seni! Ölümsüz mubarek!

Bu arkadaşı yolda görsen ne yaparsın?

Bu arkadaşın sizdeki ilk intibası nedir?

Bu bey amcayla nasıl bir muhabbet kurarsınız?

Bu kardeşimizin gözlerine bakınca içinizden ne geçiyor

Bu ablamıza bakınca ne hissediyorsunuz?

Bu ağabeyimiz hakkında ilk intibanız?

Bu arkadaşımız için düşünceleriniz?

Bu vatandaşın sizde yarattığı ilk izlenim nedir?

Bu arkadaşımız için düşünceleriniz?

Bu ablamız için ne düşünürsünüz?

Bu kardeşimiz için hisleriniz?

Bu amcamız için düşünceleriniz?

Bu arkaşımızın sizde uyandırdığı his nedir?

Bu ablamızın gözlerine bakınca ne görüyorsunuz?

Bu kardeşimiz için duygularınız ne yönde?

Bu vatandaşı işe alacak olsanız neyiniz olurdu?

Bu kardeşimizin gözlerine bakınca ne hissediyorsunuz?

Son olarak bu kardeşimiz hakkındaki ilk düşünceleriniz?

loading...