Göbek yağlarından kurtaran 5 içecek

  Göbek yağlarından kurtaran 5 içecek

  Yaptığınız diyet ve egzersizler, düz bir karın için size yardım ederken, içeceğiniz 5 içecek ise sizi göbek yağlarınızdan kurtarabilir. İşte o içecekler:

  AROMALI SU

  Su tüketiminin sağlık ve kilo vermek açısından faydalarını hepimiz biliyoruz. Su içme alışkanlığını bir türlü kazanamıyorsanız suyunuzun içine taze nane, greyfurt, portakal ve limon gibi kalorisi düşük olan sebze ve meyvelerle aroma katarak içmeye çalışın.

  GREYFURT SUYU

  İçerdiği C vitamini sayesinde bağışıklığı güçlendiren greyfurt, kilo vermeniz ve göbek yağlarınızdan kurtulmanız için de fayda sağlıyor. Doygunluk hissi veren greyfurt, metabolizmayı hızlandırıyor ve yağ yakma sürecini hızlandırıyor.

  NANE ÇAYI

  Rahatlatıcı ve yenileyici özellikleri ile tüketilen nane çayının göbek düzleştirici etkisi var. Vücuda giren yağlı yiyeceklerin sindirilmesine ve şişkinlik sorununuzun ortadan kalkmasına yardımcı olan nane çayını her gün tüketin.

  YEŞİL ÇAY

  Uzmanlar tarafından sağlık üzerinde onlarca etkisi kanıtlanan yeşil çay, içindeki kateşin ve antioksidanlar sayesinde karın bölgenizdeki yağlardan kurtulmaya yardımcı oluyor.

  SICAK ÇİKOLATA

  Ne kadar şaşırtıcı olsa da bitter çikolata da zayıflamaya yardımcı oluyor. Değişik bir içecek alternatifi olarak bitter çikolatadan, sıcak çikolata yapın ve kahvaltıda tüketin. İştahınızın kapandığını göreceksiniz.

  Kaynak: http://www.demokrathaber.net/