Hangi Meyve Suyu Neye İyi Gelir?

Hangi Meyve Suyu Neye İyi Gelir?

Özellikle çocuklarımıza içirdiğimiz meyve sularının neye iyi geldiklerini öğrenmek istermisiniz sevgili anneler bakın hangi meyve suyu neye iyi geliyormuş hepbirlikte öğrenelim ne dersiniz?

Öncelikle en sağlıklı aslında meyveleri hiçbir işlemden geçirmeden tüketmek ama bu çocuklarda çokda mümkün olmuyor malesef.Bu nedenle biz anneler çocuklarımıza meyve yedirmenin bir başka yolunu deniyoruz tüm meyvelerin suyunu sıkıp içiriyoruz çocuklarımıza. Hazırladığımız meyve suları neye iyi geliyor?İşte bu sorunun cevabı;
A, C vitaminleriyle birlikte demir ve potasyum minerali içeren üzüm suyu; vücudun hastalıklara karşı daha dayanıklı olmasını sağlayıp bağışıklık sisteminizi güçlendirin.Özellikle kış aylarında düşen enerjinizi yükseltmek için taze sıkılmış üzüm suyu içebilirsiniz çocuklarınıza da rahatlıkla içirebilirsiniz. Ayrıca, üzüm suyunun; cilt hücrelerinin yenilenmesine de yardımcı olduğunu unutmayın bayanlar.

Kış mevsimiyle bütünleşmiş soğuk algınlığı hastalıklarına karşı doğal koruma nar suyundan geliyor! Günde 1 bardak taze sıkılmış nar suyu içerek, doğal antibiyotik özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, ishal hastalığında bağırsakların çalışmasını düzenlenmesine yardımcı oluyor.

Tam anlamıyla C vitamini olan kivi; cildi besleyip genç kalmasına yardımcı olurken soğuk algınlıklarına karşı tam koruma sağlıyor. Kendiniz için büyük bir iyilik yapın ve taze sıkılmış kivi suyu içmeyi alışkanlık haline getirin! Kadınların sık yaşadığı sağlık sorunlarından biri olan demir eksikliğine çözüm için yaban mersini tüketin! İçerdiği minerallerle kan hücrelerinin yenilenip çoğalmasını sağlıyor.

Tam anlamıyla C vitamini olan kivi; cildi besleyip genç kalmasına yardımcı olurken soğuk algınlıklarına karşı tam koruma sağlıyor. Kendiniz için büyük bir iyilik yapın ve taze sıkılmış kivi suyu içmeyi alışkanlık haline getirin!
Kadınların sık yaşadığı sağlık sorunlarından biri olan demir eksikliğine çözüm için yaban mersini tüketin! İçerdiği minerallerle kan hücrelerinin yenilenip çoğalmasını sağlıyor.

Yaban mersini; doğal antioksidan özelliğiyle cildin genç kalmasına yardımcı oluyor. Kendinizi yorgun hissediyorsunuz ve yenilenmeye ihtiyacınız var işte tam bu noktada taze sıkılmış armut suyundan destek alabilirsiniz! İçeriğindeki mineral ve vitaminler sayesinde enerji veren armut; zihnin dinlenmesine yardımcı oluyor. Baş ve göz ağrılarını giderip kendinizi daha iyi hissetmek için günde 1 bardak taze sıkılmış elma suyu içebilirsiniz. Elma; diş sağlığını korurken mide asidinin düzenlenmesine de yardımcı oluyor.

Elma; kan şekerini düzenleyip açlık hissini bastırmayı sağlıyor. Diyet yaparken canınız tatlı yemek istediğinizde, elinizi elmaya uzatın çünkü elma; düşük kalorisiyle tatlı ihtiyacınızı giderip tok kalmanızı sağlıyor. Formda kalmak, bel ve göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak isteyenlere doğal destek; ananas suyundan geliyor! Spor yapmaya başlamadan önce 1 bardak taze sıkılmış ananas suyu içerek yağ yakılmasını hızlandırabilirsiniz.
izafet.net

loading...