Kadınlar Aldatır Çünkü…

Kadınlar Aldatır Çünkü…

İki hafta önceki yazımın başlığı aynen şöyleydi: Kadınlar neden aldatır?
Birçok kadın okuyucum kendince birtakım nedenler yazmış. Hatta o nedenleri de şöyle sıralamışlar:
Kadın, kendini iyi hissetmek için aldatır!
Kadın, intikam almak için aldatır!
Kadın, erkeğinin ilgisizliğinden dolayı aldatır!
Kadın, sevilmediğini anladığı zaman aldatır!
Kadın, erkeğinden sıkıldığını hissettiği an aldatır!

Her şeyden önce şunu söylemeliyim ki, kadınlarımızın vermiş olduğu bu cevapları hiç yaratıcı bulmadım.
Neden mi?
Çünkü bu cevaplardan şunu anladım ki, kadın aldatacağı zaman bile erkeğine ‘bağımlı!’ yaşıyor.
Aldatma işinin günahı’nı erkeğin boynuna yükleyip, seks zevkinin keyfini’ de kendi sevap hanesine yazıyor. Oysaki ben kadın okurlarımdan şu sözü beklerdim: “Evet arkadaş! Kimi kadınlar da kimi erkekler gibi birlikte oldukları insanı çatır çatır aldatıyor. Onlar da boş durmayıp ceviz kırıyor…”
İşin doğrusu ben sizlerden daha özgün cevaplar beklerdim. Mademki siz, kadınların gerçek aldatma nedenlerini dillendiremediniz o zaman ben bu işin nedenlerini sizin adınıza dillendireyim.
Hem böylece sizler aldatan o kadınları tanımış olursunuz, hem de bana bu gerçekleri yazdığım için rahmet okursunuz! Kadınlar erkekleri aldatıyor çünkü;
BİR: Kimi aldatan kadın ‘heyecan!’ olsun diye aldatır.
İKİ: Kimi aldatan kadın ‘kendine olan güvenini!’ tazelemek için aldatır. “Hala eskisi gibi çekici miyim?” sorusuna cevap arar. Bu sorunun cevabını da bir erkekle ‘yatarak!’ anlar.
ÜÇ: Kimi aldatan kadın ‘iyi seks!’in peşinden koştuğu için aldatır. Kötü bir seks partnerinin açığını iyi bir sek partneri bularak kapatır.
DÖRT: Kimi aldatan kadın ‘her şeyi elde edip bunadığı için!’ aldatır. Her isteğine “Evet” diyen erkekten ziyade, her isteğine “Hayır” deyip hayatı biraz yokuşa süren erkeğe hayranlık duydukları için aldatır.
BEŞ: Kimi aldatan kadın ‘yakışıklı!’ erkeğe tav olduğu için aldatır.
ALTI: Kimi aldatan kadın ‘meslekte yükselmek için!’ aldatır. Bunun için de müdürlerle ‘iş!’ tutulur. İşte yükseklere tırmanılır.
YEDİ: Kimi aldatan kadın ‘iki çift güzel söze!’ kandığı için aldatır. Bunun bahanesini de “Ay valla çok sarhoştum. Adam o ara iki çift güzel sözle dönen başımı daha da döndürdü. Sonra da beni soyup soğana çevirdi…”
SEKİZ: Kimi aldatan kadın aslında ‘maço!’ erkeklerden hoşlandığı için aldatır. Size diyeceğim şu ki; erkekler durduk yerde kadınlarını aldatsa da, hiçbir kadın durduk yerde erkeğini aldatmaz. Kadın aldatıyorsa vardır kendine göre geçerli bir nedeni. Kimi aldatan kadın erkeğinin arkasına saklanıp kendince bahane üretse de, kimi aldatan kadın da erkeğinin önüne geçip göğsünü gere gere aldatıyor. Sonra da çevresindeki arkadaşlarına “Ay şekerim! Bu kocalarını aldatan kadınları hiç anlamam!” numarasını çekip göz boyuyorlar.

Kaynak:izafet.net

loading...