Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler?

Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler?

Kadınlar, sevdiğinden emin olduğu  erkeğin sağladığı güven ortamında yaşamak ister! Seven ve güven veren birinin dışında,  bu ihtiyacı  HİÇ KİMSE veremez…

“Süprizlerle dolu bir erkek bir kadını mutlu edebilir…”

Biz kadınlar için bir ilişkide güven olmazsa olmazlardandır…  Kadınlar da ilişkilerinde her zaman güvenebilecekleri, ona her koşulda inanabilecekleri erkeklerden hoşlanır. Güven duygusunu yalnızca kadınlar değil, erkekler de hissetmek ister. İyi bir ilişki için karşılıklı güven bu yüzden çok önemlidir. Biz kadınlar fiziksel olarak değil, duygusal anlamda da erkeklerden yardım bekler. İçinden çıkamadığımız sıkıcı bir konuyu onunla paylaşıp, bir çözüm sunmasını ya da yanımızda olmasını bekleriz. Hatta bir kadını en çok mutlu eden şey de işte budur! Ev ve diğer pek çok şeyle ilgili sorumlulukların paylaşılması ilişkinin de daha mutlu bir seyirde ilerlemesini sağlar.  Her şeyi rahatlıkla anlatabileceği, her konuda yardım alabileceği bir erkek, kadınların gözünde mükemmel erkektir… Ya çiçekler; Evet beyler, yanlış duymadınız! Bir kadın, aradan kaç yıl geçerse geçsin sevdiğinden  her zaman çiçek bekler. Yalnızca doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde değil, hiç beklemediği anlarda da sizden bir buket çiçek bekler.

Morali bozuk olduğunda, hasta olduğunda ya da ilgiye ihtiyaç olduğunda… İçinde olduğu durum hiç fark etmez, bir demet çiçek kadınları her zaman çok mutlu eder! Birlikteliklerin ilk zamanlarında o romantik sürprizler, eğlenceli flört dönemleri zamanla yerini sıradanlığa bırakabiliyor. Kadınlar, yıllar geçse bile kendilerine küçük sürprizler yapılmasını bekler.

Sürprizler, her zaman büyük bütçeler ayrılmış ya da önceden plan yapılmış şekilde olmak zorunda değil. Bazen alacağınız bir kutu çikolata, en sevdiği pastadan bir dilim, gitmeye bayıldığı bir müzenin bileti ya da en sevdiği restoranda yenecek bir yemek bile bir kadını mutlu etmek için yeter de artar. Biz kadınlar erkeklerden en çok saygı ve nezaket bekleriz. İlişkinin geçmişi ne kadar uzun olursa olsun, ilk günkü gibi her konuda saygı duyulması, fikirlerine önem verilmesi ve ona nezaketle yaklaşılması kadını çok mutlu eder. Biz kadınların ilişkiden ve erkeklerden beklediği şeyler çok da fazla değil aslında. bile.

Süprizlerle dolu bir erkek, kadını mutlu etmeyi de bilir…

Çocukta Yaparız Kariyerde…

“Kadınlar Ne İster Kitabından”  2006

Yazar Cahide GÜNAY

kisiselgelisim34@gmail.com

loading...