Meslektaşlarımızla İlgili Skandal Bir Haber, KINIYORUZ!!!

Meslektaşlarımızla İlgili Skandal Bir Haber, KINIYORUZ!!!

Psikoloji Portalı ailesi olarak değerli meslektaşımız Afife Selvitopu hakkında  yapılan asılsız haberleri  kınıyoruz. 2015 yılından beri ara vermeden hizmet veren bir kurumun kapıldığının iddia edilmesini şaşkınlıkla okuduk. Yapılan haberlerin bir kurumu karalamak için yapıldığına inanmaktayız.

Bu konuda Klinik Psikolog Afife Selvitopu gerekli adli sürecin başladığını ve konun takipçisi olacaklarını açıkladı. Meslektaşımızın açıklamalarını sizlerle paylaşmak istiyorum;

Sevgili meslektaşlarım,
Hakkımızda yapılan haberler tamamen yalan haber niteliginde olup, hangi gazete ve gazetecilere itibar edilmeyeceğini açıkça göstermiştir.
Kurumla ilgili kapatılma haberleri tamamen asılsız olup haftanın 6 günü saat 11:00 ila 22:00 arasında 2015 ten bu yana hiç ara vermeden hizmet vermekteyiz.
Hem haber içeriği yalan olup hem de özel hesaplarımdan görsel kullanımı göz önünde bulundurulduğunda haberin; bayağı bir biçimde maddi manevi kayıba maruz bırakmak niyeti gütmekte oldugu anlaşılmaktadır.
Kişi ve kurumlar icin adli süreç başlatılmış, konu yargıya intikal etmiştir.
Bu süreçte sonsuz destek olan başta değerli hocam Uzm. Dr. Tahir Özakkaş, tüm gruplar dahil olmak üzere bütüncül psikoterapi ailesi, komşu merkezlerden arayan soran destek veren gazeteye yalan haberi ile ilgili bilgilendirme ve uyarı maili atan tüm dostlara candan teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle..
Afife Selvitopu
Klinik Psikolog

loading...