Wonder Film Tanıtımı- Ya Yüzünüz Anormal Bir Şekilde Doğsaydınız

Wonder Film Tanıtımı- Ya Yüzünüz Anormal Bir Şekilde Doğsaydınız

Wonder Doğuştan kraniyofasiyal anomalileri olan bir çocuğun ve ailesinin toplumla ilk bir araya gelişlerinin hikayesini anlatan bir film olarak karşımıza çıkacak.

Yönetmenliğini Stephen Chbosky’nin yaptığı ve senaryosunu  Steve Conrad yazdığı bu film aslında RJ Palacio’unun filmle aynı ismi taşıyan 2012 yılında çıkardığı romana dayanmaktadır.

Wonder filminde “Auggie” Pullman , yıllarca hastanelerde kraniyofasiyal anomalilerine çare arayan bir çocuktur.  Annesi Isabel ve babası Nate ile bu yaşam mücadelesini verirken Beecher Prep adındaki yeni bir okula  kayıt olan ve ailesiyle okula gidip gelen bu minik çocuğun bir amacı vardır. Diğerlerine güzelliğin sadece dışarıda olmadığını öğretmeye çalışmak, istiyor.

Tabi işler minik kahramanımızın beklediğinden farklı ve zor oluyor çünkü okula başladığı ilk günden itibaren engeller karşısına çıkmaya başlıyor.  Bu durum hem kendisi için hem de ailesi için zor zamanların başlangıcı oluyor.

Engelli bir çocuğun ve ailesinin toplumda nasıl karşılandığını bize anlata bu güzel film 17 Kasım 2017 de vizyona girecektir.  Baş rolünü Julia Roberts, Owen Wilson ve Jacob Tremblay paylaşacağı filmin süresi 113 dakikadır.

Herkese iyi seyirler dilerim…

Doğuştan Kraniyofasiyal anomali nedir?

Doğuştan yüzü farklı şekilde oluşması duruma verilen isimdir.

 

loading...